آزمون آنلاین/مسابقه  

آزمون مجدد عربی (1)


     
 
مسابقه سفیران سلامت  
نحوه شرکت در مسابقه سفیران سلامت دانش آموزی از طریق اپلیکیشن سفیران سلامتی
با توجه به شيوع بيماري كرونا و توجه نكردن مردم به اين امر كه در خانه ماندن بهتر است، دفتر سلامت و تندرستي وزارت آموزش و پرورش با همكاري دفتر آموزش و ارتقاي سلامت، دفتر سلامت خانواده، جمعيت و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و دانشگاه هاي علوم پزشكي سراسر كشور اقدام به راه اندازي كمپين هر دانش آموز يك سفير سلامت با شعار نه به سفر نه به ديد و بازديد، سالم در خانه بمانيد در اپليكيشن سفيران سلامت نموده است.
با اين اقدام مسابقه اي براي دانش آموزان در اپليكيشن مذكور اجرا مي شود كه با توجه به صحبت هاي جناب آقاي دكتر ضياءالديني مديركل دفتر سلامت و تندرستي با خبرنگار آواي سلامت نحوه شرکت در مسابقه سفیران سلامت دانش آموزی از طریق اپلیکیشن سفیران سلامتی به اين شرح است:
1- ابتدا لینک اپ سفیران سلامت دانش آموزی را از سایت دفتر آموزش و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس http://iec.behdasht.gov.ir دریافت و نصب نمایید. اينجا كليك كنيد.
2- از باکس سفیران سلامت دانش آموزی منوی کمپین نه به سفر؛ نه به دید و بازدید حاوی کلیپ کوتاه دانش آموزی، عکس، پیام بهداشتی، نقاشی و........ یکی را انتخاب کنید.
3- متناسب با علاقه و مهارتتان یک یا چند اثر را در بخش خواسته شده وارد نمایید.
4- تاریخ اعلام اسامی سفیران سلامت برگزیده ونحوه دریافت جوایز ولوح تقدیر تا اطلاع ثانوی در اپ مذکور اطلاع رسانی می گردد .
     
 
مسابقه بزرگ مجازی دانش آموزان شهر تهران  
بسمه تعالی
مسابقه بزرگ مجازی دانش آموزان شهر تهران
با سلام ‌و تبریک سال نو و آرزوی سلامت و بهروزی برای یکایک دانش آموزان عزیز سرزمینم و خانواده گرانقدرشان
در راستای استفاده بهینه و تبدیل تهدیدها به فرصتها ؛ اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اقدام‌ به برگزار مسابقاتی نموده است که دانش آموزان عزیز می توانند با درنظرگرفتن‌ شیوه نامه هر مورد در مسابقات مجازی شرکت نمایند .
مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین 1399 می باشد
نتایج مسابقات در عید سعید فطر اعلام ‌‌می گردد.
به نفرات اول تا پنجم هر رشته جوایز نفیس و به 10 نفر از شرکت کنندگان هر رشته به قید قرعه جوایزی اهدا می‌گردد.
تلفن پشتیبانی و پاسخگویی :     09385947456  -   09100147901

 
http://sns.tehranedu.ir/panel/saindex.aspx
     
 
در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم  
در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم 
📌سازمان اسناد و کتابخانه ملی بیش از ۲۳ هزار کتاب را برای مطالعه با هماهنگی ناشرین روی این سایت در اختیار کودکان و نوجوانان و اولیاشون قرار داده است. سایت امکانات دیگری هم دارد. حال که  در  خانه ایم با اعضای خانواده کتاب بخوانیم. اینم آدرس وبسایت کتابخانه کودکان و نوجوانان به آدرس http://icnl.nlai.ir .
#درخانه بمانیم کتاب بخوانیم